Nadnárodné Skupine AGRO SK sme úspešne implementovali CRM Leonardo

Nadnárodné Skupine AGRO SK sme úspešne implementovali CRM Leonardo

(12.11.2020)

 

AGRO CS je česká rýchlo rastúci B2B / B2C spoločnosť s poľnohospodárskymi substráty a hnojivami s medzinárodným presahom v štátoch strednej a východnej Európy. V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva vyše 700 zamestnancov v 4 divíziách, v ktorých doteraz využívali informácie a dáta z interných EPR systémov, ktoré ďalej spracovávali v rámci jednotlivých divízií a potrieb managementu spoločnosti.

Pre zjednodušenie a optimalizáciu riadenia obchodných aktivít sme v AGRO SK implementovali CRM Leonardo, ktorý primárne podporuje obchodné procesy Záhradný divízie, ktorá cieli na profesionálne pestovateľov v B2B segmente a hobby pestovateľov závislého trhu so zameraním na obchodné reťazce a nezávislého trhu so zameraním na záhradné centrá. Do systému CRM Leonardo sa dáta zapisujú v aktuálnom čase a sú prístupné zo všetkých typov SMART zariadení.

Hlavným cieľom implementácie CRM systému Leonardo bolo zjednotenie všetkých obchodných procesov a aktivít do jednotného informačného systému, jednoduché sprístupnenie dát na jednom centrálnom úložisku všetkým obchodníkom a agrárnym technikom v teréne, podpora marketingových akcií a kampaní s možnosťou hromadného oslovenia skrze jednotnej databázy s obchodnými kontakty, zjednodušenie a zrýchlenie obchodné rutiny, ako sú napríklad analýzy, predikcie tržieb, rýchly reporting a komunikácia medzi jednotlivými divíziami a managementom.

www.crmleonardo.sk

 

Radi by ste sa ešte na niečo spýtali?

Kontaktujte ma, iste nájdeme spoločne riešenie.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products© 2020 - 2022 - microsoft-crm.sk

Možno by vás mohlo zaujímať

Nájdete nás aj na